| Tania_9659 a întrebat:

am 14 ani si sunt cu un baiat de 13 suntem impreuna de 1 luna jumatate parintii nostri stiu despe relatie, eu as vrea sa il chem la mine acasa nu pentru sex doar ca o vizita normala credeti ca este bine? o simpla vizita poate duce la altceva? va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea cred ca la 13 ani se gandeste la asa ceva. Oricum, daca el nu e vreun obsedat, nu ai de ce sa-ti faci griji. In plus, daca tu nu vrei sex, atunci banuiesc ca nu se va ajunge la nimic.
Succes!

| ZEU93 a răspuns:

Pot aparea barfe dar la sex nu se poate ajunge happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

O simpla vizita poate duce la altceva daca tu vrei si te lasi condusa dupa instincte.
Daca stii unde sa te opresti, totul va fi bine.

| MadnessCaffe a răspuns:

Oare crezi ca are cu ce la 14 ani? God...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă băiatul e cu capul pe umeri și știe cât rău îți poate face dacă îți începi viața sexuală de la această vârstă, poți să il poftești cu masa pusă acasă. Doar că dacă e tipul ăla care gândește cu celălalt cap al său, dă-l afară în șuturi dacă încearcă să te dezbrace și vrea doar sex de la tine, fii precaută și controlează-te oricât te-ar excita.
E in regulă atunci, părinții tăi sunt de acord? Dar ai lui?