| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va cer parerea in legatura cu o fata. As vrea sa stiu daca am sanse sa fiu impreuna cu ea. Vorbim in fiecare zi pe messenger si la telefon ore in sir(2-4 ore). Pana de Pasti ea a fost cu un prieten de-al meu care nu a stiut sa tina la ea si inainte de Inviere cu 5 minute prietenul meu i-a zis ca vrea sa se desparta. Ea mi-a zis ca nu ar vrea sa mai aiba o relatie la distanta. Eu stau in CT si ea sta in Teleorman. Vreau sa stiu daca as avea sanse la ea. Dar mai este o problema... prietena ei cea mai buna este indragostita de mine si doreste sa fim impreuna. Va rog sa ma ajutati, sa imi dati niste sfaturi. Si in iunie am ea vine in vizita la mine si ma voi duce si eu in vizita la ea in vara. Voi incerca sa fac in asa fel incat sa ne vedem cat se poate de des, va rog sa ma ajutati.

6 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Daca si ea tine la tine de ce nu ati incerca? Iti dau un exemplu fratele meu vorbeste cu o fata din alt oras si fac asa ea vine acasa la el cand e vacanta si el se duce la ea cand fata e pe timpul scolii si sta acasa la ea si au trei ani de cand sunt impreuna, nu conteaza distanta daca te place si vrea sa fie cu tine merita sa incercati nu se stie niciodata ce va fi pe viitor. Tu trebuie sa alegi pe cine iti place tie si poate o sa ai noroc.Iti doresc mult succes si sa incerci ca distanta nu e o problema atunci cand e iubire.Mult noroc si numai bine

| jony a răspuns:

Ai sanse mari de 100/la suta! Daca va iubiti nu conteaza distanta.happyCu sinceritate si iubire puteti înfrânge orice obstacol!happySucces!winking

| sNukki a răspuns:

Mersi, eu o iubesc dar nu stiu daca ea ma iubeste la fel de mult cum o iubesc eu. Si voi incerca sa fac in asa fel incat sa ne vedem face-to-face cel putin o data la 2 luni.

| sNukki a răspuns:

Eu nu am vorbit cu ea numai pe mess, o cunosc pentru ca ne-am intalnit in tabara.
@ciuzzy cand am zis ca sunt din CT m-am referit ca judet ca asa sunt din comuna 23 august.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm. pe mess poti fii oricine. vezi sa nu ai surprize. si nu cred ca vine ea in vizita straight face vezi sa nu`ti frangi inima prea tare. appp. in ce scoala esti?>? si eu tot din Ct sunt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha`. m`am prins.,. pai atunci poate aveti sanse... dar vezi sa nu`si gseasca altu. mai aproape de ea `big grin