| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si sunt in clasa a 8-a.si saptamana trecuta am facut poze de album.primind CD-ul am pus 2 poze pe facebook. iar duminica am primit un like la poza de profil de la o fata pe nume Cristina.am fost colegi la gradinita dar din clasa 1 si pana acum in clasa a 8-a suntem in clase paralele dar in aceeasi scoala...luni ea a venit la usa clasei noastre deoarece se intelege foarte bine cu niste colege, au povestit iar la un moment dat o colega a intrat in clasa si restul' s-au dus, atunci intamplarea a facut ca eu sa ma duc pana la usa, nestiind cine e acolo iar ea s-a uitat insistent la mine, si a schitat un surîs nu il pot numii zambet si langa ea mai era si cea ma buna prietena a ei caruia i-a soptit ceva si atunci si tipa de langa ea s-a uitat la mine.ma gandesc ca poate-i place de mine sentimentele fiind reciproce, ea fiind una dintre cele mai curtate fete din scoala totusi ea se intelege destul de bine cu un baiat cu care e colega de clasa si lui ii place de ea eu incerc sa vorbesc cu ea pe chat-ul de la fecebook am vorbit de 2 ori pana acum si ne intelegem destul de bine, acum vreau sa va intreb daca-i place sau nu de mine, voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| yogeo12 a răspuns:

Pai din cate stiu(sunt fata) daca se uita la tine si zambea poate te considera dragut sau poate chiar te place! Intreab-o tu si daca nu poti pune un prieten sau o colega cu care te intelegi tu iar colega ta sa se inteleaga si cu ea, sa o intrebe! succes!

| selena_4874 a răspuns:

Eu sunt fata si sincer zambesc destul de des happyIntreab-o direct, iar daca te refuza, pierderea ei.