| Alllinnaaa a întrebat:

Am 15 ani juma. aproape 16, am nevoie de un loc de munca, insa nu stiu unde, nu vreau sa abandonez scoala! ma puteti ajuta? astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Este foarte greu, nu te va lua nimeni la varsta asta, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai,poti imparti pliante pe strada ( se castiga cam 150 lei) sau in magazinele mari, la diverse raioane sa prezinti ofertele unei firme anume ( 350 - 400 lei, cam 3-4 h / zi )...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai,poti imparti pliante pe strada ( se castiga cam 150 lei) sau in magazinele mari, la diverse raioane sa prezinti ofertele unei firme anume ( 350 - 400 lei, cam 3-4 h / zi )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dublul exemplar happy