| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna Am 15 ani si am niste probleme cu tensiunea, alaltaieri la scoala parca dintr'o data m'au lasat picioarele si mam oprit sa beau repede apa. eu i-am medicamente de tensiune iau si magneziu ca mi-a fost putin scazut dar seara mi-a si venit ciclu si acum ma doare capu si ma simt ametita, ma doare putin pieptul si respir cam greu... crede'ti ca e de la ciclu sau calciu? ma doare si intre sani mai jos chiar de acol de unde incepe burtahappy o sa ma duc dar doar luna viitoare la analize si parca parca ma simt putin mai bine de 3 zile de cand iau calciu deci ce zice'ti, capul ma doare desupra lui si acolo unde se face sinuzita big grin mai mie si greata.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce luna viitoare, și nu luni acum?
Respectă-ți sănătatea.
Pa, pa.

| Clf_Abby_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Mama nu intelege ca mi rau tot asa psune ca ma prefac da chiar numai pot mie rau 5 min. terce o jum de ora dupa iar5 min iar tercec o jum de ora ce sa faaac? HELP ME!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Clf_Abby_1993):

Bună din nou.
La școală nu ai niciun cadru madical care să te vadă?
Pa, pa.

| Clf_Abby_1993 explică (pentru Legiuitoarea):

Medicul scolii da happy sau asistenta... sad

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Clf_Abby_1993):

Bună iar.
Atunci mergi până la cabinetul medical și vezi ce este de făcut.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| CuloriHD a răspuns:

Ai racit

| silviuGL a răspuns:

Buna, eu te-as sfatui sa nu iei medicamente dupa ureche. PS. Hipercalcemia se caracterizeaza prin nivelul anormal de calciu in sange. Chiar daca calciul este un mineral esential pentru organism, in cantitati mari porovoaca o serie de probleme medicale. e mai bine sa vizitezi un medic