| A0n1mUL a întrebat:

am 15 ani si am probleme cu erectile dese adica mereu la scoala sau in alte locuri imi intra penisul in erectie.
si desigur la scoala cand ma vad colegi mai ales fetele imi este foarte rusine. sau sa me cheme la tabla ce sa fac ca sa o ascund ce sfaturi imi dati,
apropo porn mereu haine sport pantaloni trening si boxeri.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ai ajuns la o maturitate sexuala si e ceva normal! Daca vrei sa nu mai ai probleme la scoala cumpara niste bromura si pui in ceai dimineata! Noua asa ni se punea cand eram la liceu! Dar trebuie sa fii mandru de asta nu sa te rusinezi! multa bafta!

| JH a răspuns:

Problema e ca te rusinezi.nu ar trebui sa te rusinezi de cehstiile astea.Esti baiat nu ai ce face

Răspuns utilizator avertizat