| Lavinia20 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea si eu sa ma pensez.Toate colegele mele se penseaza, numai eu nusad. De cate ori ii spun mamei mele ca vreau sa ma pensez spune ca inca nu e timpul sa-mi smulg sparncenele.cryingcrying Ea nu s-a pensat niciodata. dar la ea nu se observa si nici la mine nu se vede chiar asa rau avand in vedere ca am sparncenele mai deschise.Eu m-am pensat printre sprancene asa incat sa nu se vada. si mama a vazut si m-a intrebat. bineinteles eu am negatlaughing nu stiu cat de bine m-a crezu.straight face
Ce as putea face sa o conving sa ma lase sa ma pensezsad pana si matusa mea(sora mamei) m-a intrebat de ce nu ma pensez si a rs mama in locul meu,,sad
Ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E simplu, pensează-te indiferent ce spune ea. Dacă ea nu a făcut asta niciodată îţi dai seama că are o reticenţă faţă de aşa ceva. Când va vedea că deja te-ai pensat ce poate să-ţi spună? Nimic! Şi atunci în caz că întreabă îi spui că nu arăta estetic şi că tu ai vrut asta şi să încerce să înţeleagă pentru că nu e sfârşitul lumi.

| vlaaddd a răspuns:

Mai nou e o crima daca te pensezi?

Doamne ce creiere bolnave au unii.
Eu sunt baiat si ma pensez de 2 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum suna? Nu mai adu`argumentul ca "toate colegele au facut aia si eu nu" pentru ca asa se va gandi si mai tarziu mama ta.Adica fa cum spune ea ca nu o face din rautate, probabil ca se gandeste acum la faza cu pensatul, pe viitor isi imagineaza ca vei spune "toate colegele au facut sex/dragoste.pe mine de ce nu ma lasi?"sau ceva in genu`. Nu e sfarsit de lume daca nu te pensezi! Timp ai suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te pensezi si daca observa asta e te bate o zi. doua si gata