| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si inca nu am un prieten. prietenele mele au un iubit si eu ma simt pe dinafara. Cum sa fac sa atrag baietii mai mult? multumesc happy

9 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Asa eram si eu [acu vreo 3 ani] dar pana la urma mi-am dat seama ca nu are rost sa ma tot complic atata, daca e sa fie o sa fie..si peste cateva luni s-a intamplathappy
Cu cat cauti mai mult, cu atat o sa gasesti mai greu!

| Emeraude a răspuns:

Fi naturala.Nu incerca sa iesi in evidenta printr-un comportament aiurea, dandu-te pe langa cei care iti sunt simpatici, fi increzatoare in tine si nu ceda oricui, asa le vei arata tuturor ca esti... un diamant neslefuit. Cel care merita intr-adevar si va tine la tine, va fi acela care va sti sa te aprecieze la adevarata ta valoare. Nu e bine cand cineva se indragosteste de ceea ce vrea celalalt sa para. Nu te poti indragosti de o masca. Pa-pa

| rozalia25 a răspuns:

Asteapta-l pe cel ales, parerea mea. Nu cred ca merita sa dai stai cu un baiat doar pentru ca si pritenele tale au unul. Nu merita sa te joci cu sentimentele tale. Nu ai de ce sa te simti pe dinafara... gaseste-ti alte colege/prietene cu care sa iesi, cand celelalte sunt "ocupate". Daca ai un baiat de care iti place, alfel sta treaba, incearca sa te imprietenesti cu el si sa-i dai de inteles ca il placi. Evita smecherasii si baietii care au deja iubita.

| lencikk a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am un iubit inca si nici nu am avut...sunt in generala inca in a8a dar astept momentul potrivit...eu te admir pentru faptul ca nu esti o "usuratica" totul o sa fie ok...nu te lasa dusa de val pentru ca multi iti ranesc sentimentele...fii cat mai naturala... te pwpik dolche :* si bafta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu esti frumoasa fii desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM 16 ani si nu am avut delochappy
si nu ma ingrijorez,., stiu fete care au av dupa 18 ani si acum sunt mult mai fericite. de fapt eu cred ca nu am av deoarece nu am av curajul ca sa zic daconfused cred.mereu ma gandeam c va spune ala sau aia. si am facut prost.happynah. poate va veni si la mine in 2010 c anul acesta numai e nici o sansa. Eu ca sa glumesc pe tema asta am facut un pariu cu o prietena fff buna k nu am timp de 2 anilaughing si a trecut deja peste jumatate de an.

si oz.
nu e asa.happy degeaba e decolteu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Methon nu e numai astahappy
acum 1 an eram exact ca ea si vroiam sa am neaparat si umblu destul de sexy raised eyebrows. Da asta e din natura mea.SI baietii se uita la astea care is extrem de senzuale si sexy numa pentru sexhappy asa ca stai tu linistit.