| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa`mi fac rost si eu de prieten [Iubit]? laughing Adica. Prietenele mele au si ma simt cam seaca laughing!

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Iesi in club si da-ti numarul de tel oricui ti-l cere.

| Alinush6 a răspuns:

Cunosc sentimentul asta...
dar parerea mea este ca dragostea vine la tine nu trebuie tu sa o cauti, ca sa-r putea sa regreti
dar daca tot vrei un prieten intra in vorba cu baieti :pe mess, facebook, sau alte forumuri sau chiar cu baieti din cartierul tau, scoala ta, sau de prin apropriere
poate dragostea e mai aproape decat crezi happy

| PuStOaIcAPISICUTZA a răspuns (pentru Alinush6):

Si cum ii abordezi?

| Alinush6 a răspuns (pentru PuStOaIcAPISICUTZA):

Intri in vorba cu ei ii saluti, vb cu ei despre diverse lucruri ii intrebi daca vor sa mearga la o plimbare... nu stiu vezi si tu pe moment