| ilinca47 a întrebat:

am 16 ani, 1, 66m si 45 kg...sunt cam slaba.Totusi incerc sa ma imbrac destul de ok, dar uneori nu stiu cum sa asortez hainele.Cine imi poate spune cu ce sa asortez o camasa rosie fara guler? Cine imi da link pentru un site despre moda casual de toamna, va rog? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariiiiaa a răspuns:

Pai o poti asorta daca e mai cald cu o fusta alba, rosie sau meagra si daca e mai frig cu un blug...albastru,negru,alb...si pentru a asorta niste haine nu iti trebuie un link anume,iti poti lua un blug de orice culoare,un tricou,pulover de aceeasi culoare sau culorile care le ai pe tine,o geaca de blug sau din alt material si de o culoare care ti se pare tie ca se potriveste,tenesi, cizme cu sau fara toc, si niste pantofi cu sau fara cont. daca iti place raspunsul meu te rog din suflet voteazal ca raspuns castigator:*