| Clepsidra a întrebat:

am 16 ani, cum pot face ceva bani de buzunar FARA REPREZENTANT AVON SAU ORIFLAME? multumesc, funda

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Sa faci figuratie, daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj privat happy!

| AyLLin a răspuns:

Incerca google adsense.

| orangex a răspuns:

Real, Billa, Kaufland, Lidl, Penny, Carrefour sunt doar cateva din zecile de hipermarketuri, te poti angaja ca distribuitor de oferte, saptamanal va trebui sa imparti aprox 5.000 de pliante in scari de bloc, este usor, de ce? foarte simplu, ai confortul de acasa, ti se inmaneaza 5.000 de pliante la tine acasa, iar tu in 2/3 depinde de ce iti cer ei, trebuie sa le imparti in zona precizata de ei, iti poti lua o prietena, prietenul cu tine ca sa iti fie mai usor, merita incercat, nu se castiga mult, 150 ron 200ron.

| PinkFloyd a răspuns:

Du-te pe margina drumului!