| Andreeascoropan17 a întrebat:

Buna am 16 ani si am o problema cu menstruatia imi intarzie 1-2 luni. Este o problema grava?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu e normal. Trebuie sa mergi la ginecolog.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat. Se poata intampla sa se mai deregleze sau sa nu-ti vina din cauza stresului sau alti factori.

| Andreeascoropan17 explică (pentru Adry05):

Da si eu ma gandesc ca e din cauza stresului pentru ca o luna am menstruatie si o luna nu sper sa nu fie ceva grav

| Adry05 a răspuns (pentru Andreeascoropan17):

Mereu ai o luna da o luna ba? Hmm, e posibil atunci sa fie o simpla dereglare. Dar pentru linistea ta nu strica sa faci un control.

| Andreeascoropan17 explică (pentru Adry05):

Da asa e o luna am si una nu si la mine e al doilea an de mendtruatie si in primul an tot asa am avut.
Nu stiu ce sa fac mie tare frica.