| ana2o1o a întrebat:

Am 16 ani si aproximativ 1, 58-1, 60 inaltime...as vrea sa ma mai inalt pentru ca nu sunt multumita deloc de inaltimea mea. Vreau niste sfaturi! happy Ce sporturi sa practic ca sa ma inalt mai repede.nu pe termen lung? Voleiul am auzit ca este o varianta[dar stiu mai multe fete care dupa cativa ani de voley au devenit mai late in spate.nu stiu sigur daca de la voley, dar ma gandec ca din cauza asta]. Alte variante?

1 răspuns:
| Kimy_8371 a răspuns:

Pai daca vrei sa te inalti poti practica inotul mai ales, basketul si voleiul este foarte bun.