| Sory_Sory_1997 a întrebat:

Hey....Am 13 ani si sunt cam mica de inaltime...ce sfaturi mi-ati da ca sa ma inalt.

P.S.Nu spuneti sporturi

Răspuns Câştigător
| Gabriela_Magda_1993 a răspuns:

Sti incearca sa mananci cat mai multe fructe in special mere si lamaie acestea contin tot felul de vitamine si te inalta puti cam 12 cm sau 20 depinde cati ani ai la varsta ta de 13 ca 15 oricum iti mai daau si imunitate sau mai poti incerca salatdefructe de mare ori salata de rtosi cu ulei de masline ori legume mexicane la mine au mers toate sinu am ai racitde 5 ani

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Fara sporturi e mai greu, omiti ceva important.
Dar stai linistita, pana la 21 de ani o sa tot ai timp sa cresti.
Bafta!

| Azµre a răspuns:

Înotul este cel mai bun sport, pentru a te dezvolta armonios!

| InteligentSmoker a răspuns:

Fa sport happy volei baschet. tenis innot :p