| Bashvalois a întrebat:

Bună! Am 16 ani și cred ca sunt gay și a început dorința nebuneasca de a face sex și îmi place de cineva care are aceeași vârstă, dar nu știu dacă e gay.Cum sa îl abordez?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana vei avea sex cu fete, ca sa-ti dai seama daca esti normal sau pe dos, poti folosi mana, ca sa te autosatisfaci, asa cum fac toti baieti si barbatii singuri.

| sierra1 a răspuns:

Din nou, lăsând la o parte aburii (denși de data asta) de mai sus, dacă tipul "filat" de tine nu-ți răspunde măcar cu priviri galeșe, las-o baltă și indreaptă-te in altă direcție

| Anonim856743 a răspuns:

De unde esti?