| Alessya90 a întrebat:

Am intalnit de curand pe cineva pe fb si am inceput sa vb cu el. L-am mai vazut la ceva evenimente dar nu am intercationat cu acesta. Mie imi place de el, dar de la o vreme nu am mai vb cu acesta si nu stiu ce sa cred. As trebui sa il abordez eu? pentru ca nu vreau sa par prea disperata

5 răspunsuri:
| Alessya90 explică:

P. S: nu vreau sa ii spun ce simt pana nu ne mai apropiem si mnush.

| ashtray a răspuns (pentru Alessya90):

Pasi si cum vrei sa te apropii daca nu ii spui nimic, daca nu ii dai nimic de inteles?

| Alessya90 explică:

Pai si cum sa incep o discutie "ciao..cf?"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alessya90):

Poi, mai intai cand ai ocazia, spune-i ca este un tip simpatic, si ca tiar palacea sa vorbiti fata in fata, la un suc sau o cafea, va inprieteniti, totul o sa devina mult mai usor, bafta! si app Paste Fericit!

| ashtray a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ceea ce simti....nu-ti lasa sentimentele sa umble razna. cat despre disperarea ta, daca nu erai disperata nu cereai ajutorul pe TPU. PEACE!