| Despacito654 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din oraș și din lista de prieteni de pe Facebook care este de aceeași vârstă cu mine si am absolvit liceul in acelasi an la profiluri diferite.Cum pot afla dacă are prieten și cum să o "abordez"? Precizez ca nu sunt sigur daca e la facultate sau nu.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti afla intr-un singur mod si anume sa devii mai ''curajos'' ori tupeist si sa o intrebi pe ea in mod direct. big grin

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Întreabă-o.