| marenusha a întrebat:

am 16 ani si de 2 luni mi-am inceput viata sexuala, prima luna dupa ce mi-am inceput viata sexuala mi-a venit ciclu normal dar a doua luna mi-a venit regulat dar de culoare maronie si am avut niste dureri de burta...care sunt cauzele?

1 răspuns:
| lovylove a răspuns:

STAI LINISTITA!
asa este in primul anwinking! dar depinde de organismul tau cu durerile de burta pe unele din prietenele mele le doare da pe mine nu s ar putea sa nu te mai doara in vreo 2 lunihappy