| frum a întrebat:

Am 16 ani si doresc sa imi gasesc un job pe timp de vara.Am gasit ceva oferte pe net, doar ca este necesara trimiterea unui Cv. Eu sunt eleva la liceu, nu am experietna profesionala, deci nu prea am cu ce sa ma "laud" in respectivul Cv. Eventual datele personale, educatie(sc. generala+ liceul )limbi straine, ce altceva sa mai scriu? Am cautat pe internet dar nu am gasit un model adecvat, doar complicate. Daca ati trecu prin aceeasi situatie sau aveti ceva sfaturi in legatura cum as putea sa imi fac un Cv, va rog sa ma ajutati. Multumesc

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Nume, prenume, data nasterii, telefon, e-mail, adresa, nationalitate, religie, educatie(din ce an sc.generala pn in ce an si liceul), limbi straine(mediu, avansat, scazut), aptitudini(excelente abilitati comunicative etc.), hobbyuri

uite un model: http://www.adeverinta.ro/modele-de-ceva/123-ceva-tip-simplu

Succes!

1 răspuns:
| LovelyA a răspuns:

Salut.De ce nu incerci sa devii reprezentanta Avon? Poti inscrie unul dintre parinti, si e destul sa prezinti brosura prietenilor pentru. a avea discounturi intre 15-30% din ce ai vandut pe langa premii in produse. Nu te-ar interesa?