| ingerashpierduth a întrebat:

Buna am 16 ani si imi place foarte mult de un coleg de la mine din clasa.Faza e ca nu vreau sa-i spun ca`l plac ci vreau sa isi dea el seama de lucrul asta.Intrebarea este cum sa-l fac sa isi dea seama ca-l plac?Adica prin ce gesturi?

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Zâmbeşte-i, fă-l să te surprindă privindu-l în ore, dă-i mai multă atenţie lui decât celorlalţi colegi, râzi la glumele lui...

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Impresioneaza-l cu ceva, isi da seama imediat! garantat100%...winkinghappy