| Mihai9820 a întrebat:

Am 16 ani, trec pe clasa a 11-a si vreau sa ma inscriu la scoala in Germania, stie cineva ce acte trebuie sa aduc pentru inscriere?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Genessis a răspuns:

Intra pe site-ul scolii sau pune o intrebare, dar pe un site ce apartine de Germania, nu stiu ce sa zic. E destul de dificil, nu stiu in ce masura poti primi ajutor. Cunostiinte nu ai?

| Geoooooooooooooooooooooo a răspuns:

Nu te poti inscrie la scoala in Germania, daca esti strain poti face numai profesionala la ei