| Antonies a întrebat:

Vreau să mă mut in Germania împreună cu familia. Trec clasa a 9. a, știe cineva cum mă înscriu la o școală acolo? Sau cum e procedura? Va rog, aștept răspunsuri când mai multe și repede. Adică nu cred că are nici o problema că m.am înscris la liceu aici, mă pot transfera daca e. în plus, nici nu a inceput școala.

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Salut. Habar nu am, dar poti sa intri pe Facebook pe grupul romani in Germania si sa intrebi acolo!
Succes!