| larry17 a întrebat:

am 17 ani, 1.60 m si 45 de kg.cat trebuie sa ma mai ingras? si cum as putea sa ma ingras?

4 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

5 kilograme
poti SA mananci mai mult seara, dar daca nu esti obisnuita s-ar putea sa ti se faca raulaughing

| Kasia a răspuns:

Dar nu trebuie sa te mai ingrasi.laughing... daca totusi vrei incearca o dieta buna calorica dar nu cipsuri si dulciuri o sa faci celulita.de asemenea fa sport astfel incat ceea ce acumulezi sa se transforme in musculatura nu in sunci si grasime nedorita.ar trebui sa mai pui 3-4 kg maxim cred eu.

| bybyshor18 a răspuns:

Pentru ce vrei ca sa te ingrasi? ...ca dupa sa iti doresti sa slabesti... bucurate asa cum esti :-p

| BornToBeBored a răspuns:

Hmm. Dacă eşti fată ar trebui să ai 50 kg. La fete kg. ar trebui să fie -10 de cât ai înălţimea. Adică dacă ai 1, 60 ar fi normal să ai 50 kg. Te îngraşi simplu, mănânci mult şi leneveşti laughing. Nu fă mişcare până ajungi la 50 kg, după aceea faci totul normal.