| cleansensation a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa stiu cum e mai bine...cu sau fara mustata? Fetelor voua cum va place? Eu mi-am dat-o ieri jos, dar cum eram obisnuit cu ea mi se pare ca arat naspa fara sad parca...nu stiu, am fata prea neteda.

Fetelor voua va plac barbatii barbieriti? Sau cu putina barba/mustata? Ii face sa pare mai masculini? happy
Dau funda tongue

8 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu aleg fara!
e mult mai frumos!
cu mustata/barba te face mai urat/matur si(scuze ce ti-am zis... exempluwinking )
sau chicastraight face deci aia e cel mai stupid!
te face taran!
mi-am dat parerea!
fara! debinde si tie cum iti place!

| dydy1992 a răspuns:

Fara muscata categoricwinking
Mustata te face sa pari batran.
Cum e cand saruti o fata si o intseapa mustata? laughing
Sincer, fara mustata! La nici o fata nu ii pace mustata! rolling on the floor

| Mihai7best a răspuns:

Pai frate depinde cum iti sta bine big grin

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Cioc? Iti place?

| anaMARIA a răspuns:

Normal ca e o alegere buna ca ti-ai luat mustata.Sincer acum, daca erai barbat ai fi avut de ales, dar ca fata se vede ca naiba, chiar hidos.Cat despre barbati...depinde de baiat si cum ii sta mai bine. Dar in general e mai ok fara si la baieti big grin

| adrianajollie a răspuns:

CLAR FARA!
eu una urasc barbatii si mai ales baietii cu mustata!

| Șușșș a răspuns:

Prefer baieti fara mustata, sincer laughing

| anageo a răspuns:

Iti spun sincer far mustata ca daca ti-o lasi o sa iti stea super uratt sunt sigura.Baftaa!