| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Fetelor voua cum va place? cu putina barba sau proaspat barbierit? big grin

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cat timp il iubesc,poate fi si cu frunze in urechi,mie tot n-o sa-mi pese!
Stiu ce intrebi tu si imi cer scuze,dar nu exista femeie indragostita care sa observe genul asta de amanunte,nu prea-i raman ochi sau minte pentru genul asta de amanunte.
Dupa primul sarut, cu barba sau fara, ea va fi in al noualea cer de fericire!
Si n-o sa i-o strice cateva fire de par in plus sau in minus...happy

| whoocares a răspuns:

Mie imi place de prietenul meu oricum. dar mai mult cu putina barba. blushing laughing :X

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Nu conteaza cum ne place noua, cum iti place tie, si te simti bine!
Mie una imi place sa fie prietenul meu barbierit oh go on.
Depinde de fiecare fata :*

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Chauderitza):

Mda, dar depinde si de starea mea... uneori asa, alteori invers happy

| Crocaa a răspuns:

Mie imi place si proaspat barbierit dar si cu putina barba, cum zicea cineva il face sa para mai barbat, sau poate mai sexy.batting eyelashes

| nyko06 a răspuns:

Buna proaspat barbierit ingrijit curat si asa mai departe.

| Iubiţica95 a răspuns:

Proaspat berberit e mai dulce:p))

| ingerasmotat a răspuns:

Daca te atrag fetele micutze care inca cred in mos craciun alege barba laughing

| dyana18 a răspuns:

Depinde de la fata la fata.mie cand il sarut pe iubit imi place sa fie barbierit.dar si cand are barba ii zic sa nu se barbieresca pentru ca il face sa para mai barbatbig grin

| jupiterestru a răspuns:

Ce intrebari de retarzi, dar site`u asta e un PAMFLET si trebuie tratat ca atare.

| PurpleDark2 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti,depinde de fata, sau starea ei.
Eu una consider ca unor baieti(barbati) le sta supersmug cu barba, altora le sta mai bine faratongue.

Oricum nu prea conteaza cum te vad ceilalti.Important este cum te simti tu, cum iti place tie!winking