| emil_3909 a întrebat:

Am 18 ani si am inaltimea de 1.70 ar fi o problema aceasta pentru o relatie viitoare cu o fata?

2 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Eu sunt fata si am 15 ani si am 1.70 deci cred ca nu ar fi o problema
numai daca fata are peste 1.75 ar arata un pic cam penibil dar nu asa de rau

deci succes
take care:*

| LovxeAngel a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi o problema ca ai 1.70...Si iubitu meu are 18 ani si 1.70 si pe mine nu ma deranjeaza cu nimic tongue Deci chiar nu cred ca ar fi o problema cum am mai zis big grin