| Byabyya a întrebat:

Buna..am 18 ani si nu am sani aproape deloc...ce pot face sa imi creasca macar putin? Va rog sama ajutati!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Marimea sanilor nu conteaza.Crede-ma ca toate femeile sunt speciale tocmai datorita tipologiilor si diferitelor forme. Daca am fi toate papusi Barbie, lumea ar arata cat se poate de distopic, un scenariu desprins din filme horror. laughing

E pacat ca nu ti-au fost prezentate videoclipuri de acest fel la o varsta mai mica: https://youtu.be/uI5itExAnyQ

Daca iti faci griji ca marimea sanilor iti va afecta relatia cu cineva, crede-ma ca frica aceasta exista doar in capul tau.In realitate barbatii au multe preferinte, nu doar aia comuna auzita extrem de des:,, cu cat mai mari cu atat mai bine''. Ai incredere ca pe viitor vei da peste cineva care te adora fix asa cum esti.Dar pana atunci, trebuie in primul rand sa fii tu impacata cu propriul corp si sa-l iubesti asa cum e.

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Poți doar sa te îngrași. Dar nu merita. Îți vei deforma tot corpul. Învață să te accepți așa cum ești. Nu e nicio problemă dacă nu ai sânii mari.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Nu te stresa! Sânii sunt o moștenire genetică; o avem sau nu! Nu poți face nimic! Sau poate... implanturi cu silicon, dar nu sunt naturale! Numai bine!

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nimic

| spuncevreau a răspuns:

Destul de evident că trebuie să te dai la viață.
Activitatea respectivă te dezvoltă mai mult decât alte metode

| anonim24248 a răspuns:

Cred ca mersul la sala te-ar putea ajuta putin, nu sunt sigura, cauta pe yt