| AleeeM a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa-mi scriu propria poveste manga, dar nu stiu unde sa o public... Daca stie cineva sa-mi spuna un site pe care imi pot publica povestea il rog sa ma ajute! Nu am destui bani ca sa o public in chioscuri sau ceva de genul... De-asta caut un site pe care imi pot publica povestea si pot citii alte povesti. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu!
Te duci frumos la o tipografie, faci cateva exemplare 50-100 si apoi le vinzi la evenimentele otaku care se tin anual.

http://otakus.darkbb.com - ma gasesti pe forumul asta si mai exista un site www.mangazup.ro care traduce si expune manga.
Daca vb cu adminul il poti atasha pe site.

4 răspunsuri:
| Allegria a răspuns:

Iti poti face un blog
thinking
chiar nu stiu

| fafnir a răspuns:

Incearca pe "deviantart.com" Eu adun o echipa cu scopul de a publica o manga on line. Daca vrei sa iei parte(orice ajutor e binevenit) da-mi mersi la greatfafnir@yahoo.com - nu cer bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy eu te sfatuiesc sa o publici pe net...happy

| dcsdkndks a răspuns:

Dar ce zici sa iti faci un blog micut si dragut?
mie asa mi-ar placea
si hey!
e o idee tare
te rog lasa-ma sa o citesc happy!