| vasiliustefan98 a întrebat:

Buna,am 19 ani! am o intrebare:am o iubita vb de vreo 2 ani, azi m-a intrebat daca vreau sa facem sex? eu i-am spus ca nu stiu, este bine daca fac sex la varsta asta?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când te vei hotărî să nu uiți să folosești prezervativul!
Aveți grijă de voi.
Pa, pa.

| vasiliustefan98 explică (pentru Legiuitoarea):

Tocmai am facut aseara...ce bine a fost

| DDoctorita a răspuns:

Tu chiar ai 19 ani? Nu prea cred!

Oricum, la 19 ani nu e nici o problema, problemele sunt pe la 14 - 15 anisori cand inca baietii sunt in pubertate momentul in care se formeaza conductele seminifere! Atunci sunt probleme, nu la 19 ani! happy

| Stallone a răspuns:

Normal ca este bine happy Mai ales daca va cunoasteti de atata timp. funda?