| Ramona000 a întrebat:

Buna
Am 2 hamsteri pitici.
I-am cumparat acum 3-4 luni si amandoi au in jur de 10-11 luni.
Pana acum nu mi-au facut puiuţi si nu înţeleg cum e posibil pentru ca ii tin in aceeasi cusca pe amandoi si am inteles ca femelele intra in calduri din 4-4 zile.
Ce as putea face?

1 răspuns:
| Xaya a răspuns:

Nu ai nimic de facut. Daca nu s-au imperecheat pana acum nu se vor imperechea niciodata fiindca sunt de acelasi sex. Uite-te pe internet cum se determina sexul si vezi daca chiar asa e.