| Maya_8602 a întrebat:

am 2 intrebari:
1.Credeti ca daca nu il bag in seama pe baiatul care il plac si astept sa ma bage el in seama ma va baga in seama?
2.Si daca el mi-a spus ca l-a calcat masina dar usor, credeti ca a vrea sa ma impresioneze?(eu cred ca ma place)
Funda si voturi. fara raspunsuri jignitoare!

3 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

1.Nu asa... daca nu il bagi in seama nu te va baga nici el. Fa-l gelos... vorbeste cu alti baieti si spuneti-va chestii amuzante ca sa razi cu pofta si el sa se uite la tine. Asta il va face sa vrea sa fie cu tine.
2.Asta nu e metoda sa impresionezi o fata...astea-s nimicuri sa-i spui la o fata ca te-a calcat masina ushor...asta cum naiba mai vine? Masina calca usor? In fine, cred ca a vrut sa impresioneze pentru ca te place!

| βoborozzza a răspuns:

1.Nu stiu ce sa-ti spun... Daca nu il bagi in seama acum, mai tarziu poate il vei pierde.Aratai si tu un pic de afectiune.
2.Da ar vrea sa te induioseze, sa ai grija de elhee hee.
Incearca sa te apropii de el si arata'i si tu ca simticeva pentru el! Succes!

| Maya_8602 explică:

EstiDebiDebiMort,ai dreptate, nu prea gandeste bine desi este clasa a 7a///