| SaluuuuT a întrebat:

Am 2 probleme :
1. Vreau sa imi iau o orga, adica orga intai una mai ieftina pentru exersat. Acum problema e ca nu stiu ce sa aleg.Adica nu vreau nici ceva ff scump si apoi sa regret ca am dat banii dar nici prea ieftin si sa ma trezesc ca am luat teapa si nu e buna de nimic.
2.Am nevoie de bani pentru orga asta si nu stiu cum as putea sa fac rost.Ma gandeam ca pana in august sa strang, dar inca nu am idei.Nu ii pot cere mamei bani pentru ca sunt pe cls a 8a la sfarit, si am dat bani pentru banchet, haine, si altele. oh go on.Astept rasp happy FUnDaaa

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.aaz.ro/vanzari/12/orga-ieftina
2)-In rate