| saidkique a întrebat:

Am 2 ventilatoare de marimea celor de la procesor, de la un PC mai vechi, si m-am gandit sa le pun la un amplificator ca acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres deoarece se incinge repede. Cum pot face asta?

1 răspuns:
| Cozzmy13 a răspuns:

Conectezi mufele coolerelor ma mufele amplificatorului si daca se incinge e ceva in neregula cu procu ori e un model ce rezista la temperaturi mari si are temperaturi mari adicaexista cateva modele de la amd care ating 5o de grade