| AlleSiiAtat a întrebat:

Heii.Am nevoie de putin ajutor. Unde pot gasi Hanorace sau Tricouri cu Smiley Emoticoane Un exemplu http://www.google.ro/......tp?/imgres Sau Cu Peace?

1 răspuns:
| Gsix a răspuns:

Incearca sa iti descarci o imagine cu smiley si sa iti cumperi un tricou simplu (ce culoare vrei, dar fara imagini pe el) si du-te cu imaginea si tricoul la un centru Fuji, ei iti imprima imaginea respectiva pe ce doresti u costa cam 20 lei..., iesi ieftin tinand cont ca un tricou simplu este cam 10 lei si un CD este 1 leu... Sper ca te-am ajutat