| Ioana_2144 a întrebat:

am 35 de kg si am 12 ani credety ca sunt prea grasa multi imi spun ca`s slaba dar eu cred ca`s grasa astept parerea voastra

Răspuns Câştigător
| Adinutza14 a răspuns:

Esti foarte binebig grin...depinde si de inaltimea ta, esti destul de slaba, pe viitor daca esti inalta poti face cursuri de modeling:*

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce înălţime ai? Baftă!

| Silvia a răspuns:

Eşti proastă, nu grasă.

Apache
| Apache a răspuns:

Ba voi nu sunteti normale? 35 de kg si esti grasa? avea dreptate silvia esti proasta de bubui nu grasa!

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu la varsta asta mi se pare perfect, bine ca nu-ti stiu inaltimea, dar daca esti mai inalta e perfect

| Maya. a răspuns:

Buna! Nu, nu esti grasa.esti chiar bine. Poate un kilogram, doua in plus nu ar strica.

Succes!happy

| All3 a răspuns:

Nu, esti chiar foarte bine! Eu am 11 ani si 39 de kg ar problema este ca oasele cantaresc.Asa ca, Don't worry! Esti super bine! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| squarehead a răspuns:

Este doar un complex...nu esti grasa deloc, ba chiar prea slaba pentru varsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai fata sti ca nu esti grasa nu arati esti slaba la fel ca mine si ca andreea stai linistita arati bine pup mada

| LoV3iNTheAiR a răspuns:

Esti perfecta nu te ingrijorahappy eu am 12 ani 1.53 si tot 35 kg ...si mi se vad oasele in multa zone ale corpului de ex la coaste...cu cat esti mai slab cu atata esti mai sanatos asa ca