| raluca750 a întrebat:

Ce credeti despre o fata care are 142 cm, 35 kg, 13 ani si este chiar frumoasa(ochi caprui, par saten, NU poarta nici ochelari nici aparat dentar) si chiar are tzate. aceasta fata ma tot intreaba ce cred despre ea dar nu stiu ce sa'i raspund. parerea voastra: cum este ea slaba/grasa etc. MULTUMESC ANTICIPAT. :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Daniella13 a răspuns:

Pai daca tu spui: "Ce credeti despre o fata care are 142 cm, 35 kg, 13 ani si este chiar frumoasa(ochi caprui, par saten, NU poarta nici ochelari nici aparat dentar) si chiar are tzate", cum adica nu sti ce sa-i raspunzi?! Daca intr-adevar crezi lucrurile astea, spune-i-le ei happy. Altceva, eventual ca e de treaba si alte chestii care nu tin de aspectul fizic ce sa-i mai poti spune?

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Sigur nu esti tu fata aia frumoasa si modesta?

| alone a răspuns:

Pai daca are 35 d kg dupa parerea mea e cam slabuta... dc nu i-ai sp c crezi u despre ea? e mai simplu pentru tine sa o poti caracteriza deact pentru mine care nu o cun

| Rebe97 a răspuns:

Mda e de varsta mea si pare a fi ca numai ca e mai scunda ca mine

| OxiiiLineage a răspuns:

Da inca ceva, ce are daca ar purta ochelari sau aparat? Ca din cate stiu eu atunci e Mai draguta o fata.

| raluca750 explică:

Nuplaughing as vrea eu sa mai am 13 ani