| Costathebest a întrebat:

Buna! Am 66 de kg si 175 inaltime, si cand stau jos am burta? E ceva normal sa ai burta mai umflata cand stai jos?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia stai drept-drept cu bărbia in sus și trage umerii in spate.
Ei unde-i burta?

| dullcat a răspuns:

Evident ca este normal. Orice obiect care este indoit face cute, asa si corpul uman.Nu te poti astepta sa arati din pozitia de sezut ca atunci cand stai in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai ai burta iti sugerez sa reduci consumul de fast food si sa iesi afara sa faci miscare!

| ToaderLeonardCristian a răspuns:

Pentru că nu ai suficiente abdomene, mușchi, dacă ai avea suficiente abdomene, nu s-ar vedea. Plus mănânci gras, acum înțeleg că e bun la KFC sau McDonalds, mai ales că ești și slab, fii atent, mănâncă acasă, egal ce, nu are conservanți, la KFC sunt, să fie bun, să mai vi.Așa e la fast-food. Nu e rușine să mănânci acasă, carne, ce vrei și râdem, spanacul, Popescu Marinarul.Are la vitamine, de leșini și energie.