| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!

Am achiziționat de curand un telefon dual sim allview f2 crony dar nu stiu cum sa modific volumul care se aude cand pornesc/opresc telefonul pentru ca este prea tare... Și unde sa intru la muzica ca sa pot asculta si daca ies din meniu/sa pot schimba melodia...

?

Răspuns Câştigător
| lacrytza a răspuns:

Bay...intri in multimedia-media player-si dai listele mele de redare-optiuni (stanga)-retea nou-scrii ce nume vrei-optiuni-adaugare -card sau telefon-si adugi melodia-dupa ca sa nu sa se mai auda cand pornesti\opresti telu dai de pe ecran dai unde scrii numarul de tel si dai # pentru a intra pe silentios si nu se mai aude... fundita? mersilove struck

| xxxXStefanXxxx explică (pentru lacrytza):

Intrebarea am pus-o chiar dupa ce am primit telefonul...si m-am invatat repede pe el.si acum cand inchid/deschid telefonul nu se mai aude numa daca sunt castile conectate.
oricum FUNDA!

| lacrytza a răspuns (pentru xxxXStefanXxxx):

Mersi:Xvezi ca te-ai descurcat:*

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Totusi... ai un manual a utilizatorului!