| AsyMe a întrebat:

Cum pot sa pornesc WI-FI la telefonul mobil Allview F2 Crony? Nu-mi apare la setari, cred. nu prea stiu sa umblu pe el, invat big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la setarile internetului si acolo te uiti in fiecare categorie pana dai de cele wi-fi, cauti dispozitivul tau si cand l-a gasit ii bagi parola doar nu e greu.

| AsyMe explică (pentru mgtow):

Nu gasesc deloc WI-Fi-ul, poti fi putin mai specific? nu sunt proasta, stiu sa umblu pe telefoane, doar ca nu-l gasesc!

| mgtow a răspuns (pentru AsyMe):

Intra pe pagina fabricantului si acolo vezi un manual de instructiuni care iti indica unde trebuie sa dai pentru wi-fi. Nu mi se pare cunoscut mobilul tau dar daca e mai vechi probabil nu are wireless.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu are, are un coleg asa ceva eu am avut Allview F3 sensy acela avea wireless dar f2 crony nop