| cmina2 a întrebat:

Buna!:* Am apasat din greseala pe niste butoane de la tastatura si mi sa micsorat pagina de net.straight face Cum sa fac sa mi se mareasca la loc?puppy dog eyes. fundita :X

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Vezi că sus acolo lângă x e "-, două casetuţe, x" apasă pe 2 casetuţe alealaughing

| MâţaD a răspuns:

Da-i in susul paginii la Vizualizare,apoi la Stil pagina, pentru a alege cum vrei sa fie pagina, si apoi lamarme text...pentru a alege marimea textului big grin

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Control + misti biluta de la mouse in sus sau jos

| Claudia852963 a răspuns:

Trebuie sa ti apasat ctrl si sa dai de rotita de la mouse.winking

| Eooo a răspuns:

Apasa ctrl si tine pe el iar in acest timp fa cu chestia aia din mijlok care se misca de la mouse! in sus sau in jos...in jos mai mik in sus mai mare...iti dai u seama! zi-mi daca a merswinking

| anananana a răspuns:

Buna. incearca "ctrl+ rotita de la mouse" ( o misti. si faci pagina cum vrei )

| elbandito a răspuns:

Pai depinde ce windows ai daca ai windows 7 tine apasat tasta ``Ctrl `` si misca de rotita.eu am 7 si asa se face big grin