| anonim34666 a întrebat:

Ce metode sa folosesc ca sa cresc in inaltime?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Apuca-te de inot.Am citit un articol care spunea ca unele alimente te ajuta sa te inalti:laptele,ouale,carnea de pui, carnea de vaca, boabele de soia, calciul coral, ovazul.Eu nu am incercat dar cred ca merita, nu ai de pierdut.Sa imi zici daca a functionat.Succes happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te apuci de inot sau basket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschet, alergat, exercitii yoga.

| andreeamihele a răspuns:

Fa multe tractiuni sau joaca basket.

| marmotavorbareatza a răspuns:

Sa te traga cineva de maini si de picioare in acelasi timp. bafta

| Alex_Denis_1993 a răspuns:

Joaca basket sau fa inot ))))))))

Trebuie sa te lege cineva de copite si sa te treaga dupa tren.