| isabella a întrebat:

Buna am aproape 15 ani si doar 40 de kgcrying...nu stiu ce sa ma mai fac ca sa iau in greutate :X...mananc intr-un cu speranta ca poate ma ingras da degeaba crying spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa ma ingras macar la 49 sau 50 de kg sa ajung...pentru ca sunt prea slaba la varsta mea ...mersi :*

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Altele ar ucide sa aiba greutatea ta...lasa ca esti bine la varsta asta...si eu tot cam asa aveam si la fel ca tine ma plangeam...acum la 17 ani am ajuns si eu la 48 kg...si ma multumesc cu atat...se poate un pic mai bine da n'ai ce face happy

| everyday a răspuns:

Mananca gris cu lapte si dormi, asa face o colega de-a mea ca sa se ingrase, dar cred ca 40 e destul de bine nu trebuie sa ai 50 de kg... 42-43 ar fi bine, mananca mancare sanatoasa dar cu un continut crescut de grasime.:Xsucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40 kg la ce inaltime? ca daca nu scrii inaltimea nu avem de unde sa ne dam seama, la 15 ani nu esti foarte slaba doar daca ai 170 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fix ca tine
eu nu ma cred slaba
dar se gaseste cate una sa zica si sa barfeasca uite ce slaba e aia
si ma simt foarte prost

| isabella explică:

inaltimea este de 1. 60 m sad