| Yyonela a întrebat:

Buna am aproape 16 ani si 1.73 de inaltime si vreo 52 de kg as vrea sa ma ingras si as vrea sa nu mai cresc ce pot sa fac? Mananc dar nu prea ma ingras si nu stiu cum e mai bine la ani mei ce inaltimea si cate kilogramele?

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

Bravo ca esti asa, ai putea avea o frumoasa cariera in lumea modelingului.Ar trebui sa te duci la castinguri, cum ar fi Next Top Model sau oricare altu.Eu zic ca merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut si poate, cine stie iti vei schimba viitorul in bine. Fundita?love struck

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna draga mea pentru varsta ta este ok.Cum sa opresti cresterea nu stiu.Si nu te ingrasa, ramai asa cum esti.Sunt multe fete la varsta ta care sunt plinute si vor sa slabeasca si nu pot, iar tu vrei sa te ingrasi? Ramai asawinking
Te pup si numai binehappy