| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca daca ai cosuri cand esti adolescent vei avea mai putine riduri cand vei fi adult...happyasa este? Astept respunsuri si o explicatie logica, va rog.happyMultumesc anticipatwinking.

Răspuns Câştigător
| dya_4589 a răspuns:

Nu am auzit asa ceva. Dar e adevarat ca o persoana cu tenul gras e mai putin predispus la riduri.

7 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Nu am auzit de asta... happy Nu cred ca e adevarat happy

| yoooo1990 a răspuns:

Mai nu stiu daca vei avea mai putine riduri cand vei fi adult, dar acestea vor disparea candva(aici mah refer la cosuri). Si eu am aceste cosuri, si vreau sa scap de ele si nu stiu cumthinking

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat......in general cosurile apar la adolescenti din cauza hormonilor si a glandelor sebacee care secreta mai mult sebum....deci sunt caracteristice varstei si nu cred ca vei avea mai putine riduri odata ajuns la maturitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am scapat aproapede tot de cosurihappyam folosit Zinerytwinkingsi crede-ma...chiar da rezultatewinking... dar vreau sa stiu cu ridurile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ieste nimic adevarat din punctul meu de vedere Totul se rezuma la organism si la adolescenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut ce faci

| ursulet0 a răspuns:

Nu neaparat depinde si de piele