| Daiana90 a întrebat:

am auzit o melodie in care canta la inceput un saxonfon sau trompeta nu mai stiulaughing si apoi canta o fata in engleza. nu era alexandra stan sau aia cu i like the trompet.canta o fata in engleza dupa saxofonul ala si apoi, dupa ce termina fata incepea din nou cu saxofonul, ala e tot farmecul in melodie. va rog ajutati-ma sa aflu cum se numeste dau funda:*:*:*

8 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna piesa se numeste I like (the trumpet) uite linkul http://www.youtube.com/watch?v=RZXoVa0tH_w

| Daiana90 explică:

Da am specificat ca nu e piesa i like the trompet!

| Daiana90 explică:

Spre nefericirea mea nucrying

| Daiana90 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar am aflat numele melodiei, era "one night stand" big grin

| Ramo_1033 a răspuns:

Cred ca a lamurit problema ca nu e "i like the trumpet" raised eyebrows
Sunt mult prea putine "indicii"hee hee un vers nu ai retinut, ceva?hee hee

| Alexandru-mihai_Prisecaru_1985 a răspuns:

Melodia este misterious girl-sunrise-inc! si eu am cautat melodia asta