| Iana2205 a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat destul de nesimtit ce nu m-a apreciat dar ajunsesem sa ma indragostesc de el intr-un fel. Mi-a trecut, dar acum imi place de alt baiat destul de opus lui la caracter iar prietenelor mele li se pare ca seamana cu fostul...si seamana intr-un fel..nu tare mult. Si nu stiu pana la urma de ce imi place de baiatul asta...si nu inteleg de ce il caut pe celalalt in altii (adica asa pare) daca mi-a facut mult rau si intr-un fel nu vreau sa mai dau de cineva ca el.

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Pentru că precedentul nu a știut să te aprecieze și să te iubească la fel de mult cum l-ai iubit tu!
Ai iubit, dar nu ți s-a răspuns cu iubire!
Iar, acum cauți o nouă relație, dar cauți doar un caracter opus celui de dinainte! Nu și un trup diferit!

| Violleta2022 a răspuns:

Acum esti cu altul, dar tot la nesimtit iti este gandul.
Asta-i can-n filmul cu prosti, ala te da afara pe usa, tu itorci pentru mai mult.
Bravo, probabil ca il meriti cu varf si indesat, daca iti place sa te injoseasca cineva si sa-si bata joc de tine.

| Plato a răspuns:

Deci iti place viata de obiect.
Totusi, care e intrebarea?

| Endoryus a răspuns:

O sa aju gi singura la 35 de ani fara nimeni spunand ca toti barbatii sunt porci. Nu ca tu ai fost de vina si ca te-ai uitat dupa cei de genul. Sunt multe ca tine. E bine ca primesc ceea ce merita. Adica Nimic.

| DorelExpertu a răspuns:

Nu stiu de ce, dar parca toate fetele din ziua de azi s-au indragostit prima data de acelasi baiat.
Oare de ce?

| AT_Marya_1998 a răspuns:

L-ai iubit pe acel băiat prietenele tale spun așa e ori ce fata tu trebuie sa te iei după inima și capul tău și lasale pe ele ca ele poate spun așa sa te îndepărteze de el