| IoanaLaav a întrebat:

Am ca si tema de facut un ambalaj pentru un produs inventat de MINE. Problema e ca nu am nicio idee despre produs si numele acestuia (repet, DOAR AMBALAJUL!). Ajutor? Funda o primeste cel ce imi da cele mai multe si mai ingenioase idei.winking

2 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Un desen sau ce contine?

Pai pentru inceput eu zic sa alegi un parfum.
Poti sa deseneziforma sticlutei pe ambalaj si sa spui )(parfumul persista pana la... Este potivit sezonului de vara. Nu lasa urme pe haine. Face parte din categoria floral-orientala si este facut din bujor, liliac, narcisa trandafir ce are un parfum seducator )

O idee.

Poti face la cosmetice in general poti gasi nume mai repede pentru un rimel (mascara superhot)

Bafta.
Funda? :*

| IoanaLaav explică (pentru SimonaQs):

Multumesc dar am uitat sa mentionez ca trebuie aliment. crying Vina mea, o sa trin cont de raspunsul tau pentru ca nu e vina ta si e o idee buna. happy