| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari despre ebay.com
1.Cum platesc prin Paypal?
2. Vreau sa cumpar 2 huse pentru telefon cam de 15 dolari (transportul e gratuit) si as vrea sa stiu cat trebuie sa platesc in total (am "verificat" vanzatorul – are si voturi si rating)
Help!

2 răspunsuri:
| krisztian2 a răspuns:

Pai daca trasportul e gratuit atunci platesti 15 dolari sau cat scrie si trebuie sa-ti faci cont pe paypal.ro si acolo bagi nr de card si alea si atunci iti ia de pe card credbig grin

| anonim_4396 explică (pentru krisztian2):

Dar am auzit ca trebuie sa platesc si vama si asta nu stiu cat e. Nu stiu, poate cateva procente din produs... Asta nu stiu.