| fatacuvise60 a întrebat:

Buna,am cateva intrebari legat de inscrierea la liceu. Cand trebuie sa merg la scoala unde am invatat pentru actele de care am nevoie?
Are ceva daca la optiunile pentru inscriere pun coduri de la acelasi liceu la care vreau sa merg, doar ca alte profile?
Habar n-am cum decurg toate astea. Explicati-mi, cum se face in 2018, va rog

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Cred că tot la fel vor fi. Practic te duci, pui codurile și da, poți pune de la respectivul liceu pe mai multe ramuri. O sa te îndrume cei de la școală, de la secretariatul școlii.