| anonisus a întrebat:

Buna am cazut intr-o depresie destul de profunda ma simt foarte prost si urat si nu stiu ce sa fac am afat plina de cosuri si am inca parul prea scurt ca sa-l pot aranja am 3 cm la breton si 2 in rest si nu stiu ce sa fac ma simt foarte prost m-am despartit de fosta prietena... pur si simplu nu mai gasesc puterea sa zambesc

3 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Problema cu cosurile se poate rezolva. Du-te la farmacie si cumpara argila, fa-ti o masca din ea si fructe. O sa iti curete fata.Si fa-ti o infuzie de ceai de musetel in fiecare zi, sau poti cumpara de la farmacie diferite produse impotriva cosurilor de ex Clearasil.Nu esti singura persoana cu cosuri, o groaza de adolescenti se confrunta cu aceasta problema.In legatura cu parul, stai linistit, o sa iti creasca foarte repede.In lungimea parului tau nu vad o problema, esti baiat, iar pe caldura asta multi baieti se tund chiar la 0. Sper sa iti treaca depresie, totul are o rezolvare. Iar cu faptul ca te-ai despartit de prietena ta, stai linistit, exista fete cat vezi cu ochii.Fiecare e special in felul lui si sunt sigura ca esti foarte dragut>big grin

| panteraROZ a răspuns:

Nu esti singurul, sa stii.Toti adolescentii au cosuri. E normal.Eu iti recomand sa cumperi de la farmacie pastile Acneon, sunt bune. Ia acest tratament timp de 2-3 luni si vor aparea rezulltate.Succes!

| Maduliciu a răspuns:

Daca nu ti place parul incearca o sapca pana mai creste, oricum voua baietilor va creste parul foarte repede asa ca nu ti fa griji, pentru cosuri incearca niste produse impotriva lor, fetele vin si se duc.